Simple Tags - en to he translation catalogue (224 entries)

en: %s page(s) tags updated with success !
he: %s תגיות דפים עודכנו בהצלחה !

en: &copy; Copyright 2007 <a href="http://www.herewithme.fr/" title="Here With Me">Amaury Balmer</a> | <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/simple-tags">Simple Tags</a> | Version %s
he: &copy; Copyright 2007 <a href="http://www.herewithme.fr/" title="Here With Me">Amaury Balmer</a> | <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/simple-tags">Simple Tags</a> | גירסה %s

en: <code>Alpha</code> &ndash; alphabetic order.
he: <code>Alpha</code> &ndash; סדר אלפביתי.

en: <code>Popular</code> &ndash; most popular tags first.
he: <code>Popular</code> &ndash; לפי סדר פופולריות.

en: <code>all</code> &ndash; On your blog and feeds.
he: <code>All</code> &ndash; בבלוג ובערוץ ה-RSS.

en: <code>blogonly</code> &ndash; Only on your blog.
he: <code>blogonly</code> &ndash; רק בבלוג.

en: <code>count-asc</code> &ndash; Least common tags between posts
he: <code>ספירה-עולה</code> &ndash; התגיות הכי פחות בשימוש

en: <code>count-asc</code> &ndash; Least used.
he: <code>ספירה-עולה</code> &ndash; הכי פחות בשימוש.

en: <code>count-desc</code> &ndash; Most common tags between posts (default)
he: <code>ספירה-יורד</code> &ndash; התגיות שהכי בשימוש (ברירת מחדל)

en: <code>count-desc</code> &ndash; Most popular.
he: <code>ספירה יורד</code> &ndash; הכי הרבה בשימוש.

en: <code>count-desc</code> &ndash; Most popular. (default)
he: <code>ספירה יורד</code> &ndash; הכי הרבה בשימוש. (ברירת מחדל)

en: <code>date-asc</code> &ndash; Older Entries.
he: <code>תאריך-עולה</code> &ndash;פוסטים ישנים יותר.

en: <code>date-desc</code> &ndash; Newer Entries.
he: <code>תאריך-יורד</code> &ndash; פוסטים חדשים יותר.

en: <code>homeonly</code> &ndash; Only on your home page.
he: <code>homeonly</code> &ndash; רק בדף הבית.

en: <code>name-asc</code> &ndash; Alphabetical.
he: <code>שם-עולה</code> &ndash; אלפביתי.

en: <code>name-desc</code> &ndash; Inverse Alphabetical.
he: <code>שם-יורד</code> &ndash; אלפביתי הפוך.

en: <code>no</code> &ndash; Nowhere (default)
he: <code>No</code> &ndash; בשום מקום(ברירת מחדל)

en: <code>pageonly</code> &ndash; Only on your page view.
he: <code>עמוד</code> &ndash; רק בצפיה בעמודים.

en: <code>random</code> &ndash; Random.
he: <code>אקראי</code> &ndash; אקראי.

en: <code>random</code> &ndash; Random. (default)
he: <code>אקראי</code> &ndash; אקראי. (ברירת מחדל)

en: <code>singleonly</code> &ndash; Only on your single view.
he: <code>singleonly</code> &ndash; רק בצפייה בפוסט יחיד.

en: <code>singularonly</code> &ndash; Only on your singular view (single & page).
he: <code>singularonly</code> &ndash; רק בדפים פנימיים (עמודים ופוסטים).

en: <h4>Related posts</h4>
he: <h4>פוסטים קשורים</h4>

en: <h4>Tag Cloud</h4>
he: <h4>ענן תגיות</h4>

en: <strong>Advanced usage</strong>:
he: <strong>שימוש מתקדם</strong>:

en: <strong>Example:</strong> You want display randomly the 100 tags most popular.<br />
he: <strong>דוגמה:</strong> ברצונך להציג אקראית את 100 הפוסטים הפופולריים.<br />

en: Active Auto Tags.
he: הפעלת תגיות אוטומטיות

en: Active auto link tags into post content:
he: הפעלת תגיות אוטומטיות בתוכן פוסטים:

en: Add
he: הוספה

en: Add Tag
he: הוספת תגית

en: Add a tag input (and tag posts features) in page edition
he: הוספת שדה הכנסת תגית (ואפשרויות תגיות) בהוספת עמוד.

en: Add page in tags management:
he: הוספת עמוד לניהול תגיות:

en: Administration
he: ניהול

en: All
he: כל

en: All done!
he: סיימתי!

en: Allow tag cloud in post/page content:
he: הוספת ענן תגיות לתוכן פוסט או עמוד:

en: Alphabetical
he: אלפביתי

en: Always add these keywords:
he: תמיד להוסיף את התגיות:

en: Any
he: כל

en: Author&hellip;
he: מחבר&hellip;

en: Auto Tags
he: תגיות אוטומטיות

en: Auto tags all content
he: תיוג אוטומטי של כל התוכן.

en: Auto tags list
he: רשימת תגיות אוטומטיות

en: Auto tags old content
he: תיוג אוטומטי של תוכן ישן

en: Auto tags options updated !
he: אפשרויות תגיות אוטומטיות עודכנו !

en: Automatically display related posts into feeds
he: הצגה אוטומטית של פוסטים קשורים בערוץ ה-RSS

en: Automatically display related posts into post content
he: הצגה אוטומטית של פוסטים קשורים בתוכן הפוסט

en: Automatically display tags list into feeds
he: הוספת רשימת התגיות אוטומטית לערוץ ה-RSS

en: Automatically display tags list into post content:
he: הוספה אוטומטית של רשימת התגיות לעמוד או פוסט:

en: Automatically include in header:
he: כלול אוטומטית בהדר:

en: Clean !
he: ניקוי!

en: Configure and add tags to posts&#8230;
he: שינוי אפשרויות והוספת תגיות לפוסטים&#8230;

en: Date (ascending)
he: תאריך (עולה)

en: Date (descending)
he: תאריך (יורד)

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete Tag
he: מחיקת תגית

en: Delete embedded tags once imported ?
he: מחיקת תגיות לאחר הייבוא ?

en: Display suggested tags only:
he: הצגת תגיות מומלצות בלבד:

en: Displays suggested tags only instead of all tags. Tags will be suggested if they are part of the post.
he: הצגת תגיות מוצעות רק במקום כל התגיות. תגיות יוצעו רק אם הן חלק מהפוסט.

en: Do you really want to restore the default options?
he: האם באמת לאפס את האפשרויות?

en: Don&#8217;t be stupid - backup your database before proceeding!
he: אל תהיו טפשים - גבו את מסד הנתונים לפני שנמשיך

en: Done!
he: סיימתי!

en: Edit
he: עריכה

en: Edit Tag Slug
he: עריכת מזהה תגית

en: Embedded Tags
he: תגיות משולבות בטקסט

en: Empty field will use default value.
he: דה ריק ישתמש בערכי ברירת המחדל.

en: Enabling this will allow Wordpress to look for embedded tags when saving and displaying posts. Such set of tags is marked <code>[tags]like this, and this[/tags]</code>, and is added to the post when the post is saved, but does not display on the post.
he: הפעלת מנגנון זה תאפשר לוורדפרס לחפש תגיות מובנות בטקסט בשמירה ובהצגת פוסטים. תגיות מובנות בטקסט מסומנות<code>[tags]בצורה כזו[/tags]</code>, ומוספות לפוסט כאשר הוא נשמר, אבל לא מוצגות בפוסט.

en: Enabling this will allow Wordpress to look for tag cloud marker <code><!--st_tag_cloud--></code> when displaying posts. WP replace this marker by a tag cloud.
he: הפעלת אפשרות זו תאפשר לוורדפרס לחפש את סמן ענן התגיות <code><!--st_tag_cloud--></code> בהצגת פוסטים. וורדפרס יחליף את הסימון בענן תגיות.

en: End marker
he: סמן סיום

en: Enter the name of the tag to delete.  This tag will be removed from all posts.
he: יש להזין את שם התגית למחיקה. התגית תוסר מכל הפוסטים.

en: Enter the positioned title before the list, leave blank for no title:
he: הכותרת שלפני הרשימה, ניתן להשאיר ריק:

en: Enter the tag name to edit and its new slug. <a href="http://codex.wordpress.org/Glossary#Slug">Slug definition</a>
he: יש להזין את שם התגית לעריכה ואת המזהה החדש שלה. <a href="http://codex.wordpress.org/Glossary#Slug">הגדרת מזהה תגית</a>

en: Enter the tag to rename and its new value.  You can use this feature to merge tags too. Click "Rename" and all posts which use this tag will be updated.
he: יש להזין את התגית שיש לשנות את שמה ואת השם החדש.  ניתן להשתמש במנגנון גם לשילוב תגיות. הקלקה על  "שינוי שם" וכל הפוסטים המכילים את התגית יתעדכנו.

en: Enter the text to show when there is no related post:
he: הטקסט שיוצג כאשר אין פוסטים קשורים:

en: Enter the text to show when there is no tag:
he: הטקסט שיוצג כשאין תגיות:

en: Error. No enough tags for rename. Too for merge. Choose !
he: שגיאה. אין מספיק תגיות לשינוי שם, יותר מידי למיזוג. צריך לבחור !

en: Example: You have a tag called "WordPress" and your post content contains "wordpress", this feature will replace "wordpress" by a link to "wordpress" tags page. (http://myblog.net/tag/wordpress/)
he: לדוגמה: יש לך תגית בשם "וורדפרס" ותוכן הפוסט מכיל את המילה " וורדפרס", מנגנון זה יחליף את  המילה בקישור לעמוד התגית. (http://myblog.net/tag/וורדפרס/)

en: Existing Tags
he: תגיות קיימות

en: Extended format: (advanced usage)
he: פורמט מורחב: (שימוש מתקדם)

en: Filter &#187;
he: מסנן &#187;

en: Filter&hellip;
he: מסנן&hellip;

en: Flat (default)
he: שטוח (ברירת מחדל)

en: Font color max: (default: #000000)
he: צבע פונט מקסימלי: (ברירת מחדל: #000000)

en: Font color mini: (default: #CCCCCC)
he: צבע פונט מינימלי: (ברירת מחדל: #CCCCCC)

en: Font size max: (default: 22)
he: גודל פונט מירבי: (ברירת מחדל: 22)

en: Font size mini: (default: 8)
he: גודל פונט מינימלי: (ברירת מחדל: 8)

en: Format:
he: פורמט:

en: General
he: כללי

en: How many tag cloud widgets would you like?
he: כמה ווידג'טים של ענן תגיות לייצר?

en: Howdy! This imports tags from embedded tags into this blog using the new WordPress native tagging structure.
he: היי!, כאן נייבא תגיות לתוך המנגנון המובנה של וורדפרס.

en: ID (ascending)
he: מזהה (עולה)

en: ID (descending)
he: מזהה (יורד)

en: If your browser doesn't start loading the next page automatically click this link:
he: אם הדפדפן לא מעלה את הדף הבא אוטומטית, יש ללחוץ כאן:

en: Import Complete!
he: הייבוא הסתיים!

en: Import Embedded Tags
he: ייבוא תגיות

en: Import Embedded Tags into the new WordPress native tagging structure.
he: ייבוא תגיות משולבות בטקסט לתוך מנגנון התגיות החדש של וורדפרס

en: Import also embedded tags from page ?
he: ייבוא תגיות גם מתוך עמודים ?

en: Include page in tag search:
he: כלילת עמודים בחיפוש תגיות:

en: Includes the meta keywords tag automatically in your header (most, but not all, themes support this). These keywords are sometimes used by search engines.
he: יכלול מטא תגיות אוטומטית בהדר (רוב אבל לא כל התבניות תומכות(. מילות מפתח אלו לעיתים משמשות מנועי חיפוש.

en: Invalid Taxonomy
he: טקסט לא חוקי

en: Inverse Alphabetical
he: סדר אלפביתי הפוך

en: Keywords list: (separated with a comma)
he: רשימת מילות מפתח (מופרדת בפסיקים):

en: Least popular color:
he: צבע עבור הכי פחות פופולרי:

en: Least popular font size:
he: גודל פונט עבור הכי פחות פופולרי:

en: Least used
he: הכי פחות בשימוש

en: List (UL/LI)
he: רשימה

en: Manage Tags
he: ניהול תגיות

en: Mass Edit Tags
he: עריכת תגיות קבוצתית

en: Max tags to display: (default: 45)
he: מספר מירבי של תגיות להצגה: (ברירת מחדל: 45(

en: Maximum number of related posts to display: (default: 5)
he: מספר מירבי של פוסטים קשורים להצגה: (ברירת מחדל: 5)

en: Maximum number of suggested tags:
he: מספר מירבי של תגיות מוצעות:

en: Maximum number of tags to display: (default: 45)
he: מספר מירבי של תגיות להצגה: (ברירת מחדל: 45)

en: Merge tag(s) &laquo;%1$s&raquo; to &laquo;%2$s&raquo;. %3$s objects edited.
he: תגיות שמוזגו &laquo;%1$s&raquo; עבור  &laquo;%2$s&raquo;. %3$s אובייקטים ששונו.

en: Meta Keyword
he: תגיות מטא

en: Missing parameters in URL. (Start or End)
he: פרמטר חסר בכתובת. (Start או End)

en: Most popular
he: הכי פופולריות

en: Most popular (default)
he: הכי פופולריים (ברירת מחדל)

en: Most popular color:
he: צבע עבור הכי פופולרי:

en: Most popular font size:
he: גודל פונט עבור הכי פופולרי:

en: New tag name(s):
he: שמות תגיות חדשות:

en: Next content
he: התוכן הבא

en: No content to edit.
he: אין תוכן לעריכה.

en: No new slug(s) specified!
he: לא צויינו תגיות חדשות!

en: No new tag specified!
he: לא צוינה תגית חדשה!

en: No new tag(s) specified!
he: לא צויינו תגיות חדשות!

en: No new/old valid tag specified!
he: לא צוינה תגית ישנה/חדשה חוקית!

en: No objects (post/page) found for specified old tags.
he: לא נמצאו אובייקטים המתאימים לתגית הישנה.

en: No related posts.
he: אין פוסטים קשורים.

en: No slug edited.
he: לא נערכו מזהי תגיות.

en: No suggested tags founds.
he: לא נמצאו תגיות מוצעות.

en: No tag added.
he: לא נוספו תגיות.

en: No tag deleted.
he: לא נמחקו תגיות.

en: No tag for this post.
he: אין תגיות לפוסט זה.

en: No tag merged.
he: לא שולבו תגיות.

en: No tag renamed.
he: לא שונה שם לאף תגית.

en: No tag specified!
he: לא צויינו תגיות!

en: No tags.
he: אין תגיות

en: No valid new tag.
he: אין תגית חדשה חוקית.

en: Now wasn&#8217;t that easy?
he: זה היה פשוט, לא ?

en: OK, so we lied about this being a 4-step program! You&#8217;re done!
he: אוקיי, אז שיקרנו בקשר לתוכנית 4 שלבים! סיימנו!

en: Options
he: אפשרויות

en: Options saved
he: אפשרויות נשמרו

en: Order tags display:
he: סדר הצגת תגיות:

en: Order tags selection:
he: סדר בחירת תגיות:

en: Order&hellip;
he: סדר&hellip;

en: Page
he: עמוד

en: Page:
he: עמוד:

en: Post
he: פוסט

en: Post tag separator string:
he: מחרוזת הפרדה בין תגיות:

en: Posts tagged with %s
he: הפוסט מתוייג כ-%s

en: Pourcent
he: אחוזים

en: Prefix for embedded tags:
he: תחילית לתגיות מוטמעות בטקסט:

en: Quantity&hellip;
he: כמות&hellip;

en: Random
he: אקראי

en: Random (default)
he: אקראי (ברירת מחדל)

en: Related Posts
he: פוסטים קשורים

en: Related Posts Order:
he: סדר פוסטים קשורים:

en: Remove empty terms
he: הסרת ביטויים ריקים

en: Rename
he: שינוי שם

en: Rename Tag
he: שינוי שם תגיות

en: Reset Options
he: איפוס אפשרויות

en: Save
he: שמירה

en: Search terms&hellip;
he: חיפוש ביטויים&hellip;

en: Security problem. Try again. If this problem persist, contact <a href="mailto:amaury@wordpress-fr.net">plugin author</a>.
he: בעית אבטחה. נסו שוב. אם הבעיה חוזרת, יש ליצור קשר עם <a href="mailto:amaury@wordpress-fr.net">כותב התוסף</a>.

en: Simple Tags can also tag all existing contents of your blog. This feature use auto tags list above-mentioned.
he: המערכת יכולה לתייג את כל תוכן הבלוג שלך. על ידי שימוש במנגנון התיוג האוטומטי המוזכר למעלה.

en: Simple Tags options resetted to default options!
he: האפשרויות אופסו לברירת המחדל!

en: Simple Tags: Auto Tags
he: Simple Tags: תגיות אוטומטיות

en: Simple Tags: Manage Tags
he: Simple Tags: ניהול תגיות

en: Simple Tags: Mass Edit Tags
he: Simple Tags: עריכת תגיות קבוצתית

en: Simple Tags: Options
he: Simple Tags: אפשרויות

en: Slug(s) to set:
he: מזהים לשינוי:

en: Sort Order:
he: סדר לפי:

en: Start import &raquo;
he: התחלת ייבוא &raquo;

en: Start marker
he: סמן התחלה

en: Step 1 &raquo;
he: שלב 1 &raquo;

en: Step 2 &raquo;
he: שלב; 2 &raquo;

en: Steps may take a few minutes depending on the size of your database. Please be patient.
he: פעולה זו עשויה לקחת מספר דקות כתלות בגודל מסד הנתונים, אנא התאזרו בסבלנות.

en: Suffix for embedded tags:
he: סיפית לתגיות מוטמעות בטקסט:

en: Suggested tags
he: תגיות מוצעות

en: Tag Cloud Widgets
he: ווידגט ענן תגיות

en: Tag cloud
he: ענן תגיות

en: Tag cloud sort order:
he: סדר מיון ענן תגיות:

en: Tag(s) to add:
he: תגיות להוספה:

en: Tag(s) to delete:
he: תגיות למחיקה:

en: Tag(s) to match:
he: תגיות להשלמה:

en: Tag(s) to rename:
he: תגיות המועמדות לשינוי שם:

en: Tags
he: תגיות

en: Tags (separate multiple tags with commas: cats, pet food, dogs)
he: תגיות (מופרדות בפסיקים: חתולים, אוכל לחיות, כלבים)

en: Tags for Current Post
he: תגיות לפוסט הנוכחי:

en: Tags number and slugs number isn't the same!
he: מספר התגיות ומספר המזהים אינו זהה!

en: Tags selection:
he: בחירת תגיות:

en: Tags:
he: תגיות:

en: Term ID
he: מזהה ביטוי

en: Text to display after tags list:
he: טקסט להצגה אחרי רשימת התגיות:

en: Text to display before tags list:
he: טקסט להצגה לפני רשימת התגיות:

en: Text to display if no tags found:
he: טקסט למקרה שאין תגיות:

en: The colours are hexadecimal colours,  and need to have the full six digits (#eee is the shorthand version of #eeeeee).
he: הצבעים הם בתצוגה הקסדצימלית,  ומצריכים מבנה שש ספרות (#eee הוא קיצור של #eeeeee).

en: The font size units option determines the units that the two font sizes use.
he: יחידות אלו קובעות את היחידות של גודל הפונט בענן התגיות.

en: The maximum number of tags displayed under <em>Write</em>. Zero (0) means no limit and shows all tags.
he: מספר התגיות המירבי המוצג תחת <em>כתיבה</em>. אפס (0) משמעו ללא הגבלה ויציג את כל התגיות.

en: The two font sizes are the size of the largest and smallest tags.
he: שני גדלי הפונט הם של הגדול והקטן בענן התגיות.

en: The units to display the font sizes with, on tag clouds:
he: היחידות לשימוש בגודל הפונט עבור ענן תגיון:

en: There is no excerpt because this is a protected post.
he: אין תקציר כי זהו פוסט מוגן.

en: This feature allows Wordpress to look into post content and title for specified tags when saving posts. If your post content or title contains the word "WordPress" and you have "wordpress" in auto tags list, Simple Tags will add automatically "wordpress" as tag for this post.
he: מנגנון זה מאפשר לוורדפרס לבדוק את כותרת הפוסט ותוכנו בחיפוש אחר תגיות בזמן שמירת הפוסט. אם הפוסט מכיל את המילה "וורדפרס" וסימנת את התגית "וורדפרס" בתגיות אוטמטיות, אז התגית תתווסף לפוסט אוטומטית.

en: This feature lets you add one or more new tags to all posts which match any of the tags given.
he: מנגנון זה מאפשר להוסיף תגית אחת או יותר כלכ הפוסטים הכוללים כל אחת מהתגיות להשלמה.

en: This feature need that option "Add page in tags management" is enabled.
he: מנגנון זה מצריך שהאפשרות "הוספת דפים לניהות התגיות" תסומן.

en: Title:
he: כותרת:

en: To accommodate larger databases for those tag-crazy authors out there, we have made this into an easy 4-step program to help you kick that nasty Embedded Tags habit. Just keep clicking along and we will let you know when you are in the clear!
he: על מנת לתחזק מסד נתונים גדול במיוחד עבור אוהבי התגיות, ייצרנו תוכנית 4 שלבים שתעזור לכם לייבא את כל התגיות אל המנגנון המובנה של וורדפרס. רק המשיכו להקליק ונעדכן אתכם מתי הכל הסתיים.

en: Type&hellip;
he: סוג&hellip;

en: Unit font size:
he: יחידת גודל פונט:

en: Untagged only
he: רק לא מתוייגים

en: Update Options &raquo;
he: עדכון אפשרויות &raquo;

en: Update all
he: לעדכן את כולם

en: Update list &raquo;
he: עדכון רשימה &raquo;

en: Use auto color cloud:
he: השתמש בענן צבע אוטומטי:

en: Use embedded tags:
he: שימוש בתגיות מוטמעות בטקסט:

en: Visit the <a href="http://www.herewithme.fr/wordpress-plugins/simple-tags">plugin's homepage</a> for further details. If you find a bug, or have a fantastic idea for this plugin, <a href="mailto:amaury@wordpress-fr.net">ask me</a> !
he: בקרו <a href="http://www.herewithme.fr/wordpress-plugins/simple-tags">בדף התוסף</a> לפרטים נוספים. אם מצאתם באג, או שיש לכם רעיון נפלא לתוסף, <a href="mailto:amaury@wordpress-fr.net">דברו איתי</a> !

en: WordPress 2.3 have a small bug and can create empty terms. Remove it !
he: לגרסה 2.3 יש בעיה של יצירת תגיות ריקות. ניתן להסיר אותן !

en: You can manage tags now !
he: עכשיו ניתן לנהל את התגיות!

en: You can specify multiple tags to add by separating them with commas.  If you want the tag(s) to be added to all posts, then don't specify any tags to match.
he: ציינת מספר תגיות להוספה על ידי הפרדתן בפסיקים. אם ברצונך שהתגיות יווספו לכל הפוסטים, שדה התגיות להתאמה צריך להשאר ריק.

en: You can specify multiple tags to delete by separating them with commas
he: ניתן לציין מספר תגיות למחיקה על ידי הפרדתן בפסיקים.

en: You can specify multiple tags to rename by separating them with commas.
he: ניתן לציין מספר תגיות לשינוי שם על ידי הפרדתן בפסיקים.

en: You can use the same syntax as <code>st_related_posts()</code>function to customize display. See <a href="http://www.herewithme.fr/wordpress-plugins/simple-tags#advanced-usage">documentation</a> for more details.
he: ניתן להשתמש באותו מבנה כמו של הפונקציה  <code>st_related_posts()</code> כדי לשנות את התצוגה. ראה <a href="http://www.herewithme.fr/wordpress-plugins/simple-tags#advanced-usage">תיעוד</a> לפרטים נוספים.

en: You can use the same syntax as <code>st_tag_cloud()</code> function to customize display. See <a href="http://www.herewithme.fr/wordpress-plugins/simple-tags#advanced-usage">documentation</a> for more details.
he: ניתן להשתמש באותו המבנה כמו פונקציית <code>st_tag_cloud()</code> כדי לשנות את התצוגה. ראה <a href="http://www.herewithme.fr/wordpress-plugins/simple-tags#advanced-usage">תיעוד</a> לפרטים נוספים.

en: You can use the same syntax as <code>st_the_tags()</code> function to customize display. See <a href="http://www.herewithme.fr/wordpress-plugins/simple-tags#advanced-usage">documentation</a> for more details.
he: ניתן להשתמש באותו מבנה כמו של הפונקציה  <code>st_the_tags()</code> כדי לשנות את התצוגה. ראה <a href="http://www.herewithme.fr/wordpress-plugins/simple-tags#advanced-usage">תיעוד</a> לפרטים נוספים.
